لب هات | کوتاه نوشت های مذهبی

فدا

شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ۰۶:۱۴ ب.ظ
کشتن که سهل است
سخت "کشته داشتن" است
که علی اصغر می داند و ما

خونی

نظرات (۵)

 • پلڪــــ شیشـہ اے
 • ;(
  سخت است
  سخت تر غم غربت ....
  سلام

  کلبه ی شیشه ای بروز شد

  قدم بر چشممان بگذارید....
  سلام اخوی خسته نباشید

  جهت ثبت نام راهیان نور در ایام نوروز 93 لطفا با مراجعه به سایت الشهدا ثبت نام نمائید
  در صورت امکان اطلاع رسانی نمائید تا دیگران هم بتوانند از این فضا استفاده نمایند.
  مارو نیز لینک فرمائید.
  یا ام الشهدا
  پاسخ:
  پایه ثابت آنجاییم ما
 • محمد علیزاده
 • 20
  دستان دعای دلم به سوی‌آسمانی‌ بلند است که خورشید شفاعت در آن می‌درخشد. ای‌ بیکران طوفانی ‌رحمت! این کشتی سرگردانم را در خود غرق کن تا در دام مرداب شقاوت گرفتار نگردد.

  در آسمان و زمین هیچ طلوعی‌زیباتر از غروب طلوع گونه‌ات نیست. چه زیباست آن شبی که از نور چهره‌ی تو عطر آگین شده باشد در هر سحر، نسیم اشتیاق از سفر طولانی‌خود هوای کربلا به ارمغان می‌آورد تا مشام مشتاقان را سیراب کند.

  ای خروش آرمیده در دشت و تشت! ای شکوه بر گرفته تا بی‌نهایت! اعمال نا پسندم جهنم فراق تو و خدایت را می‌آفریند. با نفس گرم خود ابرهای‌ غمت را به سرزمین تشنه کام چشمانم بیاور تا آب بر آتش جدایی‌گردد.

  “یا ابا عبدالله‌الحسین التماس دعا”
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  • نمازشب رییس جمهور

   دوران ابتدایی هر روز دفتر بودم، اما یک روز به خاطر آوردن عکس های فلان سریال ایرانی معروف رفتیم دفتر. اینبار فرق میکرد خود مدیر شخصا آمد. هر چه میگفت جواب میگرفت تا رسید به اینکه: "اصلا میدونی اینا سرشونو رو مهر میذارن یا نه؟" این جمله بدجوری توی ذهنم زنگ زد!!! محال است یادم برود، نه فقط به خاطر لحن و صدای مدیر بلکه به خاطر اینکه زد توی خال! این سوال سالها سوال من بود. همیشه با خودم میگفتم خدا کجای زندگی اینهاست؟ دنیای بازیگرها اولین محیط بدون نماز و دعا و حسینیه ای بود که میدیدم و همه چیزش برایم عجیب و غریب بود! شاید باورتان نشود ولی این روزها نسبت به سیاستمداران همین حس و حال را دارم. شاید خیلیها سوال های جدی تری داشته باشند اما من به آقای روحانی خیره میشوم و واقعا برایم سوال میشود که او نماز صبح میخواند؟ واقعا مدتی است دغدغه نماز صبح رییس جمهور آینده را دارم.

   هفته پیش علی را در جلسه سخنرانی فلان نامزد دیدم، مثل همیشه کلی گرم گرفت و شروع کردیم از شناخت قبلی که نسبت به نامزد مورد نظر داشتیم گفتیم که اغلب خاطره یا سوال و جواب ها و یا دیدار بوده. علی گفت: ایشان آدم دقیق و سر وقتی است من هر شب راس ساعت فلان ایشان را میدیدم که از یک مسیر خاص رد میشود و میرود فلان جا نمازشب میخواند، اتفاقا نماز شب باحالی هم میخوند!

   این را که گفت از فرط خوشحالی داشتم بیهوش میشدم.جمله آخر را توی فکر و بیداری شنیدم، خیلی فکری شدم...واقعا مدتی است دغدغه نماز شب رییس جمهور را دارم!